NOVINKA

Prémiové členství - 1 rok

Po zakoupení obdržíte aktivační kód pomocí kterého si členství sami aktivujete po přihlášení do Vašeho účtu na www.geocaching.com. Tím, že si..

Toto zboží aktuálně nelze objednat, jelikož není skladem.
Po zakoupení obdržíte aktivační kód pomocí kterého si členství sami aktivujete po přihlášení do Vašeho účtu na www.geocaching.com. Tím, že si aktivaci provádíte sami (po obdržení aktivačního kódu), nejsme omezeni časovým posunem či pouze pracovními dny jako v minulosti. Jednoduše: aktivujete kdykoliv kterýkoliv den :-) Aktivační kód NENÍ VÁZÁN na NICK - "je přenosný", ovšem lze použít pouze 1x Tzn. že Váš nick nepotřebujeme znát. Důležitý je email na který zašleme kód s návodem k aktivaci, případně certifikát s návodem k vlastnímu vytisknutí Možný výběr 2 variant: a) aktivační kód i s návodem zašleme po zaplacení na Vámi uvedený email [B)] vytvoříme certifikát, který můžete vytisknout a darovat. *) pokud Vám ani jedna varianta nevyhovuje, kontaktujte nás a domluvíme náhradní řešení Chcete se stát premium memberem a chcete ušetřit? Zprostředkujeme Vám zaplacení členství, vy pouze pošlete peníze (zaplatíte) nám a my Vám zašleme aktivační kód pomocí kterého si členství sami aktivujete!
Načítám, prosím vydržte...

Přihlášení

Souhlasím

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Více informací